تاریخ: ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

Core Scientific تعداد ۳۷۰۰۰ ماینر را خاموش می‌کند

طبق توافق بین دو شرکت ورشکسته، Core Scientific در نظر دارد ۳۷۰۰۰ ماینر بیت کوین متعلق به وام‌دهنده رمزارز منحل شده سلسیوس را تعطیل کند. سلسیوس تقریباً ۷.۸ میلیون دلار به Core Scientific برای هزینه‌های انرژی و میزبانی بدهکار است زیرا وام‌دهنده کریپتو قادر به پرداخت منظم طبق قرارداد میزبانی نیست.   سلسیوس به Core […]

طبق توافق بین دو شرکت ورشکسته، Core Scientific در نظر دارد ۳۷۰۰۰ ماینر بیت کوین متعلق به وام‌دهنده رمزارز منحل شده سلسیوس را تعطیل کند. سلسیوس تقریباً ۷.۸ میلیون دلار به Core Scientific برای هزینه‌های انرژی و میزبانی بدهکار است زیرا وام‌دهنده کریپتو قادر به پرداخت منظم طبق قرارداد میزبانی نیست.
 
سلسیوس به Core Scientific مبلغ ۷.۸ میلیون دلار برای هزینه‌های انرژی و میزبانی بدهکار است
وکلایی که نمایندگی عملیات استخراج بیت کوین ورشکسته Core Scientific را به عهده دارند به دادگاه گفته اند که وام‌دهنده رمزارز سلسیوس از ماه ژوئیه تاکنون پرداختی برای هزینه‌های میزبانی دستگاه استخراج بیت کوین خود انجام نداده است. این داستان اولین بار توسط بلومبرگ گزارش شد و طبق گزارش‌ها، سلسیوس حدود ۷.۸ میلیون دلار برای هزینه‌های مرتبط با ماینرها بدهکار است.
 

وکلای Core Scientific بیان می‌کنند که خاموش کردن دستگاه‌های استخراج بیت کوین باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در سرمایه این شرکت می‌شود و این شرکت به طور بالقوه می‌تواند ۲ میلیون دلار در ماه در صورت اجاره هاستینگ به یک شرکت استخراج دیگر درآمد داشته باشد.

 

Core Scientific یکی از بزرگترین استخراج‌کنندگان بیت کوین در صنعت بود و سوابق مربوط به ۷ نوامبر ۲۰۲۲ نشان می‌دهد که ۴۱٪ از سرورهای این شرکت برای مشتریانی است که برای خدمات میزبانی پرداخت می‌کنند. این شرکت در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۲ برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ درخواست داد اما خاطرنشان کرد که ماشین‌های شرکت برای پرداخت بدهی به کار خود ادامه خواهند داد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید