تاریخ: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۷

Crypto.com نیروی کارش را %۲۰ کاهش می‌دهد

Crypto.com با موج دیگری از اخراج‌ها مواجه شده است. یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل صرافی رمزارز، کریس مارشالک تصمیم به کاهش ۲۰ درصدی تعداد کارمندان را با استناد به شرایط بد اقتصادی جاری و رویدادهای غیرقابل پیش‌بینی صنعت اعلام کرد. مدیر اجرایی فاش کرد که به همه کارکنان آسیب دیده قبلاً اطلاع داده شده است […]

Crypto.com با موج دیگری از اخراج‌ها مواجه شده است. یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل صرافی رمزارز، کریس مارشالک تصمیم به کاهش ۲۰ درصدی تعداد کارمندان را با استناد به شرایط بد اقتصادی جاری و رویدادهای غیرقابل پیش‌بینی صنعت اعلام کرد. مدیر اجرایی فاش کرد که به همه کارکنان آسیب دیده قبلاً اطلاع داده شده است و افزود که این کاهش‌ها به عملکرد آنها مربوط نمی‌شود. صرافی کریپتو به بیش از ۷۰ میلیون کاربر در سراسر جهان رسیده بود.
 
شرایط بد به Crypto.com هم رسید
پلتفرم مستقر در سنگاپور اعلام کرد که در اواسط سال گذشته ۲۵۰ شغل را کاهش داده است، اما تعداد واقعی بسیار بیشتر است. به گفته مارشالک، کاهش‌های قبلی به شرکت کمک کرد تا موقعیت خود را در شرایط رکود اقتصاد کلان تحمل کند، اما سقوط FTX را در نظر نگرفت که به طور قابل‌توجهی باعث کاهش اعتماد در صنعت شد.
 
این شرکت گفت:
به همین دلیل است که ما همچنان بر مدیریت مالی محتاطانه تمرکز می‌کنیم، تصمیم دشوار اما ضروری را برای کاهش بیشتر به منظور موقعیت شرکت برای موفقیت بلندمدت گرفتیم.
 

مارسالک گفت که Crypto.com در آغاز سال ۲۰۲۲ به طرز بلندپروازانه ای رشد کرد و با مسیر صنعت گسترده‌تر همسو شد. با این حال، فروپاشی Terra و FTX باعث ایجاد یک اثر مسری شد که همچنان تأثیر زیادی بر چندین شرکت داشت و مانع از ورود سرمایه‌گذاران جدیدتر به این فضا شد. در نتیجه تحولات منفی اقتصادی، مسیر Crypto.com به سرعت تغییر کرد.

 

پس از اولین مجموعه اخراج‌ها، صرافی یک برنامه سرمایه‌گذاری نه رقمی برای بهبود امکانات Crypto.com Arena و Xbox Plaza در LA LIVE در تلاش برای گسترش نام تجاری خود اعلام کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید