تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

DCG تقسیم سود سهام خود را تعلیق کرد

بر اساس نامه سهامداران از Digital Currency Group (DCG) که توسط نشریه مالی و کریپتویی Coindesk مشاهده شده است، این شرکت تا اطلاع ثانوی تقسیم سود را به حالت تعلیق درآورده است. این خبر به دنبال آن است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک شرکت تابعه DCG، جنسیس گلوبال کپیتال، را […]

بر اساس نامه سهامداران از Digital Currency Group (DCG) که توسط نشریه مالی و کریپتویی Coindesk مشاهده شده است، این شرکت تا اطلاع ثانوی تقسیم سود را به حالت تعلیق درآورده است. این خبر به دنبال آن است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک شرکت تابعه DCG، جنسیس گلوبال کپیتال، را به دلیل اجرای یک پیشنهاد ثبت نشده و فروش اوراق بهادار به سرمایه‌گذاران خرد متهم کرد.
 
Digital Currency Group (DCG) با تعلیق سود سهام برای تقویت ترازنامه گام بر می‌دارد
در ۱۷ ژانویه ۲۰۲۳، خبرنگار Coindesk، ایان آلیسون، مقاله‌ای منتشر کرد که در آن فاش کرد Digital Currency Group (DCG) فعلاً پرداخت سود سهام را متوقف می‌کند. شایان ذکر است که Coindesk، یک رسانه خبری مبتنی بر کریپتو، یک شرکت تابعه مستقل عملیاتی DCG است. گزارش آلیسون به نامه‌ای از سهامداران استناد می‌کند که توسط نشریه بررسی شده است که اشاره می‌کند این تصمیم در پاسخ به محیط فعلی بازار گرفته شده است.
 

DCG افزود که این شرکت روی تقویت ترازنامه خود از طریق کاهش هزینه‌های عملیاتی و حفظ نقدینگی متمرکز شده است، به این ترتیب، ما تصمیم گرفته ایم که تقسیم سود سه ماهه DCG را تا اطلاع ثانوی تعلیق کنیم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید