تاریخ: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

DeFi پایه چرخه بعدی کریپتو خواهد بود

Pantera Capital، یک مدیر دارایی نهادی متمرکز بر بلاکچین، گزارشی را منتشر کرده است که وضعیت صنعت بلاکچین در سال ۲۰۲۲ را بررسی می‌کند و در آینده چه انتظاراتی در زمینه فناوری و پذیرش وجود دارد. این گزارش پیش‌بینی می‌کند که کریپتو قبلاً به کف رسیده است و چرخه بازار بعدی با پذیرش بیشتر امور […]

Pantera Capital، یک مدیر دارایی نهادی متمرکز بر بلاکچین، گزارشی را منتشر کرده است که وضعیت صنعت بلاکچین در سال ۲۰۲۲ را بررسی می‌کند و در آینده چه انتظاراتی در زمینه فناوری و پذیرش وجود دارد. این گزارش پیش‌بینی می‌کند که کریپتو قبلاً به کف رسیده است و چرخه بازار بعدی با پذیرش بیشتر امور مالی غیرمتمرکز (Defi) تعریف می‌شود.
 
دوران دیفای
به گفته جوی کروگ، مدیر ارشد سرمایه گذاری Pantera (CIO)، صنعت کریپتو از زمان سقوط MT Gox در سال ۲۰۱۳ به سمت خود نگهبانی و به حداقل رساندن اعتماد گرایش داشته است. امروزه، ارائه‌دهندگان کیف پول مانند Trezor و Ledger، در کنار پروتکل‌های قرارداد هوشمند مانند Uniswap و 0x، به کاهش مشکلات مربوط به تمرکز و سوء مدیریت کمک می‌کنند.
 
کروگ در این گزارش نوشت:
به نظر می‌رسد کاملاً واضح است که قوس تاریخی ریل‌های مالی جهان به سیستم‌های مبتنی بر بلاکچین با استفاده از قراردادهای هوشمند ختم می‌شود. او راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری را ذکر کرد که کارمزد تراکنش‌های زیر ده سنت همراه با سهولت نوشتن سیستم‌های مبتنی بر قراردادهای هوشمند را به عنوان محرک‌های چنین پذیرشی ممکن می‌سازد.
 

تقریباً مانند قیمت‌های بازار کریپتو، فعالیت Defi به طور قابل‌توجهی در طول سال ۲۰۲۲ کاهش یافت و ارزش کل (TVL) در تمام پروتکل‌ها در حال حاضر فقط ۴۷ میلیارد دلار قفل شده است، از تقریباً ۱۸۰ میلیارد دلار در اواخر سال ۲۰۲۱.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید