تاریخ: ۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

Defrost Finance وجوه دزدیده شده را بازیابی می‌کند

پروتکل مالی غیرمتمرکز Defrost Finance وجوهی را از هکری که در اکسپلویت وام فلش V1 دخیل بود، بازیابی کرده است.   Defrost Finance اعلام کرد که سرمایه کاربرانش بازپرداخت می‌شود در آخرین پست، Defrost Finance گفت که به زودی اسکن داده‌های زنجیره‌ای را آغاز می‌کند تا وجوه را به صاحبان واقعی خود بازگرداند. با این […]

پروتکل مالی غیرمتمرکز Defrost Finance وجوهی را از هکری که در اکسپلویت وام فلش V1 دخیل بود، بازیابی کرده است.
 
Defrost Finance اعلام کرد که سرمایه کاربرانش بازپرداخت می‌شود
در آخرین پست، Defrost Finance گفت که به زودی اسکن داده‌های زنجیره‌ای را آغاز می‌کند تا وجوه را به صاحبان واقعی خود بازگرداند. با این حال، این پلتفرم گفت که توزیع آن ممکن است کمی طول بکشد، زیرا کاربران مختلف دارای نسبت‌های متغیری از دارایی‌ها و بدهی‌ها هستند، اما اطمینان داد که این فرآیند به سرعت به پایان می‌رسد.
 
این تیم گفت:
لطفاً توجه داشته باشید که کل عملیات با استفاده از یک قرارداد جدید به طور شفاف مدیریت می‌شود و به آدرس‌های کاربران آسیب دیده اجازه می‌دهد تا سهم منصفانه خود را مطالبه کنند.
 

این فرآیند شامل تبدیل تمام اتر به استیبل کوین‌هایی مانند دای، با نرخ بازار زنجیره‌ای است که سپس از بلاکچین اتریوم به آوالانچ منتقل می‌شود. سپس این تیم داده‌های زنجیره‌ای را اسکن می‌کند تا متوجه شود چه کسی قبل از هک مالک چه چیزی بوده است و پس از آن جزئیات منتشر خواهد شد.

 

Defrost همچنین قصد دارد یک قرارداد هوشمند مستقر کند تا به کاربران اجازه دهد دارایی‌های خود را در استیبل کوین‌ها به همان آدرس‌ها مطالبه کنند. این پلتفرم گفت که اولین حمله خود را با استفاده از وام فلش متحمل شده است که در آن عامل یا عاملان وجوه از محصول V2 خود را تخلیه کردند. دومین حمله بزرگتر از کلید مالک برای سوء استفاده از V1 استفاده کرد. زیان اولیه حدود ۱۲ میلیون دلار تخمین زده شد.

 

Peckshield محقق بلاکچین حدس زد که این می‌تواند یک مورد بالقوه راگ پول باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید