تاریخ: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

DMCC در سال ۲۰۲۲ از ۵۰۰ شرکت فراتر رفت

در بیانیه‌ای آمده است که حضور بیش از ۵۰۰ شرکت بلاکچین و وب۳ در Dubai Multi Commodities Centre (DMCC) نشان می‌دهد که تقاضا برای فضا هنوز بسیار بالا است. به گفته مدیر عامل DMCC احمد بن سلیم، تعداد بی‌سابقه ثبت شرکت‌های جدید نشان‌دهنده میزان اعتماد سرمایه‌گذاران به امارت است.   نقطه عطف جدید برای DMCC […]

در بیانیه‌ای آمده است که حضور بیش از ۵۰۰ شرکت بلاکچین و وب۳ در Dubai Multi Commodities Centre (DMCC) نشان می‌دهد که تقاضا برای فضا هنوز بسیار بالا است. به گفته مدیر عامل DMCC احمد بن سلیم، تعداد بی‌سابقه ثبت شرکت‌های جدید نشان‌دهنده میزان اعتماد سرمایه‌گذاران به امارت است.
 
نقطه عطف جدید برای DMCC
بر اساس گزارش Dubai Multi Commodities Centre (DMCC) مستقر در امارات متحده عربی، تقاضا برای فضا در DMCC آن به طور قابل توجهی افزایش یافته است و این را می‌توان با بیش از ۵۰۰ شرکت بلاکچین و وب۳ که توسط مرکز کریپتویی در پایان سال ۲۰۲۲ ثبت شده است، نشان داد. افزایش تقاضا برای فضا در مرکز DMCC در شرایطی رخ داد که تعداد اعضای ثبت‌شده سالانه ۲۳ درصد افزایش یافت از ۲۴۸۵ عضو در سال ۲۰۲۱ به ۳۰۴۹ نفر تا پایان سال ۲۰۲۲ مشاهده شد.
 
احمد بن سلیم، رئیس اجرایی و مدیرعامل DMCC، در مورد آنچه که به عنوان نقطه عطف جدیدی برای مرکز کالا تلقی می‌شود، گفت:
DMCC با پشتوانه چشم‌انداز اقتصادی کلان منطقه‌ای قوی، استراتژی رشد خود را در طول سال ۲۰۲۲ تسریع می‌بخشد و بر حمایت از شرکت‌های عضو خود در بخش‌هایی مانند وب۳ و فناوری‌های بلاکچین، کالاها و تجارت جهانی تمرکز می‌کند. عملکرد بی‌سابقه در سال جاری منعکس کننده این شتاب رشد است و ارزش قابل توجهی را که DMCC به هر یک از اعضای خود اضافه می‌کند برجسته می‌کند.
 

مدیر عامل شرکت همچنین گفت که تعداد بی‌سابقه ثبت شرکت‌های جدید می‌تواند به خوبی نشان‌دهنده میزان اعتماد سرمایه‌گذاران به امارت باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید