تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

Dr Doom می‌گوید ۹۹ درصد رمزارزها کلاهبرداری اند

پروفسور نوریل روبینی، با نام مستعار دکتر دوم، هشدار داده است که ۹۹.۹۹ درصد رمزارزها یک کلاهبرداری، یک فعالیت مجرمانه، یک طرح پانزی واقعی اند که در حال نابودی است. او به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که کاملاً از کریپتو دوری کنند و ادعا کرد که اکثر افراد در فضای کریپتو کلاهبردار هستند.   دکتر Doom […]

پروفسور نوریل روبینی، با نام مستعار دکتر دوم، هشدار داده است که ۹۹.۹۹ درصد رمزارزها یک کلاهبرداری، یک فعالیت مجرمانه، یک طرح پانزی واقعی اند که در حال نابودی است. او به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که کاملاً از کریپتو دوری کنند و ادعا کرد که اکثر افراد در فضای کریپتو کلاهبردار هستند.
 
دکتر Doom هشدار می‌دهد که تقریباً ۱۰۰٪ Crypto یک کلاهبرداری است
پروفسور اقتصاد نوریل روبینی، با نام مستعار دکتر دوم، در مصاحبه با Yahoo Finance Live چهارشنبه در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، سوئیس، در مورد ارزهای دیجیتال هشدار داد.
 

روبینی استاد اقتصاد و تجارت بین‌الملل در دانشکده بازرگانی استرن دانشگاه نیویورک (NYU) است. او همچنین به عنوان رئیس Roubini Global Economics، یک شرکت تحقیقاتی جهانی اقتصاد کلان و استراتژی بازار که او یکی از بنیانگذاران آن است، فعالیت می‌کند.

 
وی به این خبرگزاری گفت:
به معنای واقعی کلمه، ۹۹.۹۹ درصد رمزارزها یک کلاهبرداری، یک فعالیت مجرمانه، یک طرح پانزی واقعی است که در حال نابودی است.
 

دکتر Doom همچنین نظر خود را در مورد صرافی رمزارز سقوط کرده FTX و مؤسس رسوا شده آن Sam Bankman Fried (SBF) به اشتراک گذاشت. FTX نوامبر گذشته اعلام ورشکستگی کرد و SBF در حال حاضر با چندین اتهام کلاهبرداری روبرو است که همه آنها را بی‌گناه دانسته است. روبینی گفت FTX و SBF یک استثنا نیستند، کل کریپتو همین است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید