تاریخ: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

E-hryvnia مبتنی بر استلار Tascombank اوکراین

Tascombank، یکی از قدیمی‌ترین موسسات بانکی در اوکراین، آزمایش یک ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه Stellar را تکمیل کرده است. این بانک بر این باور است که برای پلتفرم پول الکترونیکی، اجرای فناوری بلاکچین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.   Tascombank آزمایش‌هایی را با ارز دیجیتال جدید اوکراین انجام می‌دهد یک hryvnia الکترونیکی […]

Tascombank، یکی از قدیمی‌ترین موسسات بانکی در اوکراین، آزمایش یک ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه Stellar را تکمیل کرده است. این بانک بر این باور است که برای پلتفرم پول الکترونیکی، اجرای فناوری بلاکچین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.
 
Tascombank آزمایش‌هایی را با ارز دیجیتال جدید اوکراین انجام می‌دهد
یک hryvnia الکترونیکی توسط Tascombank اوکراین در مرحله آزمایشی یک پروژه برای ایجاد ارز با شبکه Stellar آزمایش شده است. این موسسه مالی در گزارشی اعلام کرد که در طول آزمایش‌ها، این سکه در تسویه‌حساب بین خریداران و فروشندگان مورد استفاده قرار گرفت.
 

این بانک در سند به نقل از پایگاه خبری کریپتویی فورکلاگ اشاره کرد که عملیات با دارایی دیجیتال جدید مطابق با رویه‌های فعلی KYC و رویه‌های مبارزه با پولشویی انجام شد. Tascombank همچنین تاکید کرد که تحقیقاتش نشان می‌دهد تعدادی از مزایای استفاده از بلاکچین، از جمله شفافیت در تمام مراحل گردش و بین همه شرکت‌کنندگان در تراکنش‌ها، افزایش امنیت و محرمانه بودن داده‌های کاربر، هزینه‌های پایین و ظرفیت بالا در این طرح نمایان بود.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در اوکراین

 

نویسندگان گزارش توضیح دادند که طرح گردش پول الکترونیکی که در خلال آزمایش مورد مطالعه قرار گرفت، یک مدل تجاری مقرون به صرفه برای استفاده از فناوری بلاکچین است و بیان کردند که آنها پروژه آزمایشی را از نظر توسعه و اجرای بیشتر محصول موفق و امیدوارکننده می‌دانند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید