تاریخ: ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

ETH خفته بیدار می‌شود

در میان بازار بی‌وقفه خرسی، به نظر می‌رسد نهنگ‌ها از خواب بیدار می‌شوند تا ذخایر ETH خود را که برای حدود چهار سال دست نخورده بود، جابه‌جا کنند. طبق گفته شرکت امنیتی بلاکچین Peckshield Alert، مقادیر زیادی ETH در ۱۸ دسامبر توسط دو آدرس که از اکتبر ۲۰۱۸ غیرفعال هستند، منتقل شد.   برای اولین […]

در میان بازار بی‌وقفه خرسی، به نظر می‌رسد نهنگ‌ها از خواب بیدار می‌شوند تا ذخایر ETH خود را که برای حدود چهار سال دست نخورده بود، جابه‌جا کنند. طبق گفته شرکت امنیتی بلاکچین Peckshield Alert، مقادیر زیادی ETH در ۱۸ دسامبر توسط دو آدرس که از اکتبر ۲۰۱۸ غیرفعال هستند، منتقل شد.
 
برای اولین بار در چهار سال گذشته، این نهنگ‌های اتریوم بیش از ۲۷ میلیون دلار اتریوم را انتقال می‌دهند
۲۲,۹۸۲ اتریوم، که تقریباً ۲۷.۲ میلیون دلار ارزش دارد، به دو آدرس جدید منتقل شد.
 

ظهور کیف پول‌های قدیمی از خواب زمستانی معمولاً علاقه عمومی بیشتری را برمی‌انگیزد، به خصوص اگر با نهادهای مشکل‌دار مرتبط باشد. در همین حال، علاوه بر نقل و انتقالات اتریوم، وام‌دهنده کریپتویی ورشکسته Three Arrows Capital (3AC) نیز بخش قابل توجهی از ETH را در ۱۹ دسامبر جابه‌جا کرد و همچنان دارای ۶,۵۹۵ ETH به ارزش نزدیک به ۷.۸۵ میلیون دلار است.

 

این جابه‌جایی‌ها در پی اصلاحات قابل توجه قیمت در بازار است. برای مثال، اتریوم بیش از ۲۰ درصد از سود خود را که از ماه گذشته مشاهده شده بود از دست داده است و قیمت خود را به سطح حمایت قبلی کشانده است. پس از تشکیل یک تاپ محلی با قیمت ۱,۳۵۲ دلار در هفته گذشته، فروشندگان کنترل را در دست گرفتند تا سطح را به ۱,۱۸۴ دلار کاهش دهند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید