تاریخ: ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

FTX به مشتریان ژاپنی اجازه برداشت وجه می‌دهد

مشتریان FTX در ژاپن به زودی می‌توانند وجوه خود را که در حال حاضر به دلیل فرآیند ورشکستگی مسدود شده است، برداشت کنند. دو صرافی کریپتویی متعلق به FTX، به نام‌های FTX Japan و Liquid، در حال توسعه سیستمی هستند که امکان برداشت را تا اواسط فوریه فراهم می‌کند.   مشتریان ژاپنی FTX می‌توانند به […]

مشتریان FTX در ژاپن به زودی می‌توانند وجوه خود را که در حال حاضر به دلیل فرآیند ورشکستگی مسدود شده است، برداشت کنند. دو صرافی کریپتویی متعلق به FTX، به نام‌های FTX Japan و Liquid، در حال توسعه سیستمی هستند که امکان برداشت را تا اواسط فوریه فراهم می‌کند.
 
مشتریان ژاپنی FTX می‌توانند به زودی وجوه خود را برداشت کنند
دو صرافی ارزهای دیجیتال متعلق به FTX در ژاپن، FTX Japan و Liquid، به طور مشترک پنجشنبه اعلام کردند که کاربران آنها می‌توانند تا اواسط فوریه وجوه خود را برداشت کنند.
 
دو صرافی رمزارز اعلام کردند:
برای دارایی‌هایی که مشتریان ما در FTX ژاپن و Liquid Japan به ما سپرده‌اند، در حال توسعه سیستمی هستیم تا برداشت‌ها از وب‌سایت Liquid Japan امکان‌پذیر باشد.
 

برای برداشت وجه، مشتریان FTX ژاپن باید یک حساب در Liquid باز کنند و دارایی‌های خود را به پلتفرم Liquid منتقل کنند. طبق اعلام مشترک، صرافی‌ها قصد دارند تا اواسط فوریه امکان برداشت را فراهم کنند.

 

صرافی ژاپنی Liquid در اوایل سال جاری توسط FTX خریداری شد. این معامله شامل Quoine Corp، یکی از اولین صرافی‌های کریپتویی بود که در سال ۲۰۱۷ با موفقیت در تنظیم‌کننده ارشد مالی ژاپن، آژانس خدمات مالی (FSA) ثبت نام کرد.

 

این خرید به دنبال یک هک بزرگ بود که در آن حدود ۹۰ میلیون دلار ارزهای دیجیتال از پلتفرم Liquid به سرقت رفت. سپس FTX در آن زمان ۱۲۰ میلیون دلار تامین مالی بدهی به Liquid داد.

 

FTX در ۱۱ نوامبر اعلام ورشکستگی کرد. با این حال، FTX ژاپن در ۱ دسامبر گفت که با وکلای گروه FTX تأیید کرده است که با توجه به نحوه نگهداری این دارایی‌ها، پول نقد و ارز دیجیتال مشتری ژاپنی نباید بخشی از دارایی FTX ژاپن باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید