تاریخ: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹

FUD پیرامون معاملاتی غیر طبیعی بایننس

مدیر عامل بایننس، Changpeng Zhao اظهار داشت که به نظر می‌رسد تجارت غیرعادی آلتکوین‌ها در این پلتفرم رفتار بازار باشد، پس از اینکه شرکت فاش کرد فعالیت مورد بحث هیچ ارتباطی با حساب‌های در معرض خطر یا کلیدهای API لو رفته ندارد. طبق آخرین توییت مدیر اجرایی، یک کاربر وجوهی را به یک حساب تجاری […]

مدیر عامل بایننس، Changpeng Zhao اظهار داشت که به نظر می‌رسد تجارت غیرعادی آلتکوین‌ها در این پلتفرم رفتار بازار باشد، پس از اینکه شرکت فاش کرد فعالیت مورد بحث هیچ ارتباطی با حساب‌های در معرض خطر یا کلیدهای API لو رفته ندارد. طبق آخرین توییت مدیر اجرایی، یک کاربر وجوهی را به یک حساب تجاری واریز کرده و شروع به خرید سکه‌های خاصی کرد. مدت کوتاهی پس از آن، دیگران نیز از آن پیروی کردند. بایننس به طور موقت برداشت از برخی از حساب‌های سودآور را محدود کرد. این حرکت پس از دریافت انبوهی از شکایات در رسانه‌های اجتماعی از کشورهای مختلف توسط این صرافی تغییر کرد.
 
مداخله بایننس
در آخر هفته، چندین کاربر در بایننس معاملات غیرعادی جفت‌های خاصی را گزارش کردند که شامل دارایی‌هایی مانند SUN ،ARDR ،OSMO ،FUN و GLM بود. این نگرانی‌ها را در مورد اینکه آیا هکرها کلیدهای API برخی از کاربران را از طریق ۳Commas دزدیده‌اند و از آن حساب‌ها برای اجرای معاملات استفاده می‌کنند، ایجاد کرد. بایننس گزارش‌های مربوط به هرگونه هک یا به خطر افتادن API را رد کرد و اطمینان داد که وجوه SAFU هستند.
 

درباره صرافی بایننس بیشتر بدانید.

 

ما از مفهوم مداخله بیش از حد از پلتفرم، حملات بیش از حد متمرکز و غیره آگاه هستیم. تعادلی وجود دارد که چقدر باید مداخله کنیم. گاهی اوقات، این‌ها در بازار آزاد اتفاق می‌افتند و ما باید اجازه دهیم این اتفاق بیفتد.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید