تاریخ: ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

Gala Games با The Rock شریک شده است

پس از اینکه Gala Games اعلام کرد با The Rock و Mark Wahlberg همکاری کرده است، GALA 68٪ افزایش یافت. توسعه‌دهندگان Gala Games از همکاری بزرگی بین پلتفرم بازی بلاکچین و بازیگران محبوب Dwayne Johnson که بیشتر با نام The Rock شناخته می‌شود و مارک والبرگ پرده برداشتند.   قیمت توکن بومی GALA اندکی پس […]

پس از اینکه Gala Games اعلام کرد با The Rock و Mark Wahlberg همکاری کرده است، GALA 68٪ افزایش یافت. توسعه‌دهندگان Gala Games از همکاری بزرگی بین پلتفرم بازی بلاکچین و بازیگران محبوب Dwayne Johnson که بیشتر با نام The Rock شناخته می‌شود و مارک والبرگ پرده برداشتند.
 
قیمت توکن بومی GALA اندکی پس از افشای خبر تقریباً ۷۰٪ افزایش یافت
Gala Games فاش کرد که دو فیلم با سوپراستارهای هالیوود توسعه خواهد داد. این تیم گفت که خریداران بلیت‌های سینما می‌توانند یک کد QR را اسکن کرده و دارایی‌های دیجیتالی را به دست آورند. این پلتفرم همچنین گفت که گالا فیلم از گالا به عنوان توکن گس فی خود استفاده خواهد کرد.
 

دارایی به سرعت به این خبر واکنش نشان داد و بیش از ۶۸ درصد در روز دوشنبه افزایش یافت. با این حال، ارزش فعلی آن در حدود ۰.۰۴ دلار است، بسیار کمتر از بالاترین رکورد ثبت شده در نوامبر ۲۰۲۱ که تقریباً ۰.۸۰ دلار است.

 

بیشتر بدانید: ارز GALA چیست؟

 

راک و والبرگ هنوز درباره همکاری خود با گالا گیمز اظهار نظری نکرده‌اند. برخی منابع در ماه نوامبر اشاره کردند که این پلتفرم بلاکچین قربانی هک شده است. با این حال، این شرکت اظهار داشت که همه چیز خوب است و تمام توکن‌های GALA در اتریوم و همچنین دارایی‌های مرتبط با GALA در پل GALA ایمن هستند. با این وجود، این حدس و گمان بر ارزش دلاری توکن تأثیر منفی گذاشت که در عرض چند روز ۹۰ درصد در برخی صرافی‌های ارزهای دیجیتال سقوط کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید