تاریخ: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰
2

Gene Simmons همچنان حامی کریپتوست

Gene Simmons، خواننده گروه راک کیس تایید کرده است که با وجود زمستان کریپتو و فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX، همچنان کریپتو را نگه می‌دارد. وی گفت من عمیقاً در کریپتو هستم و به آن ایمان دارم. سیمونز با اشاره به اینکه چندین ارز دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم دارد، تاکید کرد شخصاً […]

Gene Simmons، خواننده گروه راک کیس تایید کرده است که با وجود زمستان کریپتو و فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX، همچنان کریپتو را نگه می‌دارد. وی گفت من عمیقاً در کریپتو هستم و به آن ایمان دارم. سیمونز با اشاره به اینکه چندین ارز دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم دارد، تاکید کرد شخصاً من این‌ها را نگه می‌دارم، اما هر کسی باید دقت لازم را انجام دهد.
 
Gene Simmons می‌گوید او دوستدار کریپتوست
Gene Simmons، اسطوره راک، روز پنجشنبه تایید کرد که با وجود زمستان کریپتو و فروپاشی صرافی کریپتویی FTX، همچنان ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. سیمونز یک موسیقی‌دان، خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی اسرائیلی الاصل است. او پیشرو، نوازنده بیس و خواننده گروه Kiss بود، گروه راکی که او به همراه پل استنلی، خواننده و گیتاریست اصلیش تأسیس کرد.
 
سیمونز در پاسخ به سؤال Crypto Housewife در رویداد راه‌اندازی ودکای Moneybag در آلبرتا، کانادا، در مورد اینکه آیا او هنوز هم ارزهای دیجیتال خود را نگه می‌دارد، گفت:
من چیزی پیشنهاد یا توصیه نمی‌کنم. من مشاور مالی نیستم.
 
اسطوره راک افزود:
اما از آنجایی که از من می‌پرسید، بله، من عمیقاً در کریپتو هستم. من به آن اعتقاد دارم. من بیت کوین، لایت کوین، اتریوم و تعداد کمی از ارزهای دیگر دارمو من شخصاً این کار را می‌کنم، اما هرکسی باید دقت لازم را انجام دهد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید