تاریخ: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

Kwara مبلغ ۳ میلیون دلار جمع‌آوری کرد

گزارش شده است که یک فین‌تک کنیایی که اتحادیه‌های اعتباری را دیجیتالی می‌کند، به نام Kwara، مبلغ ۳ میلیون دلار از طریق دور توسعه که توسط DOB Equity ،Globivest و Willard Ahdritz حمایت می‌شد، جمع‌آوری کرده است. آخرین دور، میزان سرمایه‌ای را که فین‌تک اکنون از طریق این دور تأمین مالی جمع‌آوری کرده است، به […]

گزارش شده است که یک فین‌تک کنیایی که اتحادیه‌های اعتباری را دیجیتالی می‌کند، به نام Kwara، مبلغ ۳ میلیون دلار از طریق دور توسعه که توسط DOB Equity ،Globivest و Willard Ahdritz حمایت می‌شد، جمع‌آوری کرده است. آخرین دور، میزان سرمایه‌ای را که فین‌تک اکنون از طریق این دور تأمین مالی جمع‌آوری کرده است، به ۷ میلیون دلار می‌رساند.
 
پایگاه مشتریان Kwara
Kwara، فین‌تک کنیایی که افراد محروم از نظر مالی را هدف قرار می‌دهد، طبق گزارش‌ها، ۳ میلیون دلار جمع‌آوری کرده و یک قرارداد توزیع راه‌حل‌های دیجیتال با سازمانی به نمایندگی از تعاونی‌های کنیایی امضا کرده است. فین‌تک که تعداد مشتریان خود را در سال ۲۰۲۳ بیش از دو برابر کرد، گفت امیدوار است با سرمایه جمع‌آوری شده، رشد خود را تامین کند.
 

بر اساس گزارش Techcrunch، سرمایه‌گذاران موجود در دور توسعه استارت‌آپ شامل DOB Equity ،Globivest و Willard Ahdritz هستند. همچنین One Day Yes و Base Capital نیز به آخرین دور تأمین مالی فین‌تک پیوستند. مدیر مالی Revolut ،به نام Mikko Salovaara، گزارش شده است که به این دور ملحق شده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید