تاریخ: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

Lido اکنون بالاترین DeFi TVL را دارد

طبق داده‌های DeFillama، پروتکل سهامداری اتریوم (ETH) Lido (LDO) اکنون پروتکل غالب DeFi بر اساس ارزش کل دارایی‌های قفل شده (TVL) در اکوسیستم آن است. Lido’s TVL در ۲۴ ساعت گذشته پس از افزایش ۰.۵۷ درصدی به ۵.۹۰ میلیارد دلار از MakerDAO (MKR) پیشی گرفت. با توجه به جمع‌آوری داده‌ها، این میزان تسلط Lido را […]

طبق داده‌های DeFillama، پروتکل سهامداری اتریوم (ETH) Lido (LDO) اکنون پروتکل غالب DeFi بر اساس ارزش کل دارایی‌های قفل شده (TVL) در اکوسیستم آن است. Lido’s TVL در ۲۴ ساعت گذشته پس از افزایش ۰.۵۷ درصدی به ۵.۹۰ میلیارد دلار از MakerDAO (MKR) پیشی گرفت. با توجه به جمع‌آوری داده‌ها، این میزان تسلط Lido را به ۱۵.۲۳ درصد از کل DeFi TVL با ۳۸.۶۸ میلیارد دلار می‌رساند. در همین حال، وب سایت Lido نشان می‌دهد که TVL آن ۵.۹۵ میلیارد دلار است. به گفته این سایت، ۵.۸۶ میلیارد دلار در اتریوم از طریق پلتفرم آن سرمایه‌گذاری شده است. سایر دارایی‌ها مانند Polygon (MATIC) ،Solana (SOL) ،Kusama (KSM) و Polkadot (DOT) دارای ارزش مجموع ۸۳.۷ میلیارد دلار هستند.
 
لیدو، پلتفرم برتر دیفای از نظر TVL
توییتی در ۲۰ دسامبر از سوی لیدو گفت که سپرده‌های سهام در تمام زنجیره‌ها به جز کوساما رشد کرده است. این پلتفرم تاکید کرد که عملکرد منفی قیمت توکن‌های بومی این زنجیره‌ها به عملکرد TVL آن کمک می‌کند.
 

داده‌های تجزیه و تحلیل Dune نشان می‌دهد که Lido همچنین ارائه‌دهنده خدمات سهامداری غالب است و ۲۹.۱۱٪ از بازار را در اختیار دارد. این از سایر رقبا، از جمله صرافی‌های متمرکز اصلی مانند کوین بیس، کراکن و بایننس که به طور تجمعی تقریباً ۲۷ درصد از اتریوم را کنترل می‌کنند، جلوتر است.

 

چندین تحلیلگر قبلاً تأکید کرده بودند که تسلط لیدو بر سهام اتریوم می‌تواند شبکه بلاکچین را در معرض خطر قرار دهد. توکن اصلی Lido در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۷ درصد افزایش یافته و در زمان انتشار به ۱.۱۶ دلار رسیده است. LDO همچنین یکی از دارایی‌های دیجیتال با بهترین عملکرد در هفت روز گذشته است که تقریباً ۲۰٪ افزایش یافته است.

 

این توکن یکی از دارایی‌های ERC-20 بود که گزارش شده توسط کیف پول‌های مرتبط با Alameda فروخته شده است. بر اساس این گزارش، بیش از ۷۰۰,۰۰۰ توکن به قیمت ۶۰۱ ETH فروخته شد. علاوه بر این، استانی کولچوف، بنیانگذار Aave، کل دارایی LDO خود را به مبلغ ۲.۴ میلیون دلار فروخته است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید