تاریخ: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰

NFTهای استارباکس بر بستر Polygon

NFTهای استارباکس به آزمایش کنندگان بتای ایالات متحده فرصتی برای یادگیری حقایق جالب در مورد قهوه و شرکت در فعالیت‌های مختلف ارائه می‌دهند.   طرح آزمایشی NFTهای استارباکس قهوه‌خانه‌های زنجیره‌ای چندملیتی آمریکایی، استارباکس، برنامه وفاداری مبتنی بر بلاکچین خود را به نام Starbucks Odyssey برای اولین گروه از آزمایش‌کنندگان بتا در ایالات متحده راه‌اندازی کرد. […]

NFTهای استارباکس به آزمایش کنندگان بتای ایالات متحده فرصتی برای یادگیری حقایق جالب در مورد قهوه و شرکت در فعالیت‌های مختلف ارائه می‌دهند.
 
طرح آزمایشی NFTهای استارباکس
قهوه‌خانه‌های زنجیره‌ای چندملیتی آمریکایی، استارباکس، برنامه وفاداری مبتنی بر بلاکچین خود را به نام Starbucks Odyssey برای اولین گروه از آزمایش‌کنندگان بتا در ایالات متحده راه‌اندازی کرد. این تلاش توسعه پروژه موجود این شرکت، جوایز استارباکس است و شامل NFTهایی با مضمون قهوه است که به تجربیات دنیای واقعی مربوط می‌شود.
 

این نهاد در اوایل سال جاری با معرفی برنامه Starbucks Odyssey قصد خود را برای ورود به شبکه NFT و Web3 نشان داد. این ابتکار که اکنون فعال است، به مشتریان این فرصت را می‌دهد تا در فعالیت‌هایی به نام Journeys شرکت کنند که به اعضا امکان می‌دهد NFT کسب کنند. Starbucks Odyssey مبتنی بر Polygon است و در حال حاضر فقط برای آزمایش کنندگان بتا ایالات متحده در دسترس است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید