تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

NFTهای Game of Thrones به سرعت فروخته شد

جامعه ارزهای دیجیتال در حال بحث در مورد دارایی‌های غیرمثلی (NFT) جدید بازی تاج و تخت (Game of Thrones) است که در بازار niftys.com راه‌اندازی شده است. مجموعه Build Your Realm در ۱۰ ژانویه، روز انتشار، به فروش رسید. با این حال، شکایت‌هایی از طرف طرفداران وجود دارد، به طوری که برخی NFTها را در […]

جامعه ارزهای دیجیتال در حال بحث در مورد دارایی‌های غیرمثلی (NFT) جدید بازی تاج و تخت (Game of Thrones) است که در بازار niftys.com راه‌اندازی شده است. مجموعه Build Your Realm در ۱۰ ژانویه، روز انتشار، به فروش رسید. با این حال، شکایت‌هایی از طرف طرفداران وجود دارد، به طوری که برخی NFTها را در طراحی ضعیف می‌دانند و برخی دیگر از مدل شخصیت‌های NFTs of Game of Thrones انتقاد می‌کنند.
 
طرفداران بازی تاج و تخت علیرغم انتقاد از طراحی شخصیت، از تجربه جدید NFT استقبال می‌کنند
بازی تاج و تخت (GoT) یک مجموعه تلویزیونی فانتزی پرطرفدار است که از مجموعه رمان‌های George R. R. Martin به نام A Song of Ice and Fire اقتباس شده است و در ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳، اولین NFT‌های نمایشی منتشر شد.
 

مجموعه NFTهای Game of Thrones: Build Your Realm Hero Box در حدود ساعت هفت بعد از ظهر سه‌شنبه به وقت شرقی در بازار Nifty فروخته شد. این مجموعه شاهد پیش فروش تقریباً ۳۴۵۰ جعبه قهرمان و ۱۵۰۰ جعبه قهرمان پس از پایان پیش فروش به عموم مردم بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید