تاریخ: ۰۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

Octopus چهل درصد از کارمندان خود را اخراج می‌کند

Octopus Network تعداد نفرات تیم خود را ۴۰ درصد کاهش می‌دهد و حقوق کارمندان باقی مانده خود را نیز کاهش می‌دهد. Octopus Network، یک شبکه کریپتویی چند زنجیره‌ای که از برنامه‌های Web3 پشتیبانی می‌کند، ۴۰٪ از کارکنان خود را اخراج می‌کند تا از بقای خود در میان زمستان جاری ارزهای دیجیتال اطمینان حاصل کند. عوامل […]

Octopus Network تعداد نفرات تیم خود را ۴۰ درصد کاهش می‌دهد و حقوق کارمندان باقی مانده خود را نیز کاهش می‌دهد. Octopus Network، یک شبکه کریپتویی چند زنجیره‌ای که از برنامه‌های Web3 پشتیبانی می‌کند، ۴۰٪ از کارکنان خود را اخراج می‌کند تا از بقای خود در میان زمستان جاری ارزهای دیجیتال اطمینان حاصل کند. عوامل نامطلوب اقتصاد کلان تأثیر خود را بر بسیاری از رهبران صنعت دیگر که اقدامات مشابهی را در چند ماه گذشته انجام دادند، وارد کرده است. برخی از نمونه‌ها عبارتند از Coinbase ،CryptoCom ،Huobi ،Bybit ،BitMEX و غیره.
 
این زمستان با زمستان‌های دیگر متفاوت است
در نامه اخیر، لوئیس لیو، بنیانگذار Octopus Network اعلام کرد که تیم را برای مقابله با شرایط نامطلوب بازار بازسازی خواهند کرد.
 
او همچنین استدلال کرد که بازار نزولی فعلی تا حدودی با بازارهای قبلی متفاوت است:
زمستان فعلی سومین زمستانی است که من تجربه کرده ام، دو زمستان اول ۲۰۱۴-۲۰۱۵ و ۲۰۱۸-۲۰۱۹ بودند و این را می‌دانم که این زمستان با زمستان‌های دیگر بسیار متفاوت است.
 

لیو معتقد است که کریپتو در میان صنایعی خواهد بود که بیشترین آسیب را دیده است، جایی که خطرات بالا و نوسانات افزایش یافته همچنان حاکم خواهد بود. او همچنین فکر می‌کند که اکثر استارت‌آپ‌های Web3 زمان‌های چالش برانگیز را تحمل نخواهند کرد و پیش‌بینی می‌کند که روند منفی حداقل یک سال دیگر ادامه خواهد داشت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید