تاریخ: ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

Paxful معامله اتریوم را کنار می‌گذارد

Paxful، یک صرافی ارزهای دیجیتال همتا به همتا (P2P) مستقر در نیویورک، تجارت اتریوم را از پلتفرم خود در ۲۲ دسامبر کنار خواهد گذاشت. ری یوسف، مدیرعامل این شرکت، دلایل مختلفی را برای این تصمیم، با افزایش تمرکز ذکر کرد. یوسف همچنین اظهار داشت که توکن‌های ساخته شده در ابتدای اتریوم در درجه اول کلاهبرداری […]

Paxful، یک صرافی ارزهای دیجیتال همتا به همتا (P2P) مستقر در نیویورک، تجارت اتریوم را از پلتفرم خود در ۲۲ دسامبر کنار خواهد گذاشت. ری یوسف، مدیرعامل این شرکت، دلایل مختلفی را برای این تصمیم، با افزایش تمرکز ذکر کرد. یوسف همچنین اظهار داشت که توکن‌های ساخته شده در ابتدای اتریوم در درجه اول کلاهبرداری بوده اند.
 
صرافی P2P Paxful اتریوم را حذف می‌کند
Paxful، یک صرافی ارز دیجیتال همتا به همتا مستقر در نیویورک، اعلام کرده است که اتریوم را از پلتفرم خود حذف خواهد کرد. این اعلامیه از طریق ایمیل و سپس با استفاده از شبکه‌های اجتماعی توسط مدیر عامل Paxful، به نام Ray Youssef، اعلام شد که اظهار داشت تغییرات اخیر توکن آن را به یک شکل دیجیتالی فیات تغییر داده است.
 

یوسف توضیح داد که یکی از اولین دلایل پشت این اقدام مربوط به محوری است که اتریوم اجرا کرد، تغییر از مکانیزم اجماع اثبات کار مانند آنچه بیت کوین نیز اجرا می‌کند، به مکانیزم اثبات سهام. یوسف توضیح داد که اثبات کار نوآوری است که بیت کوین را به تنها پول واقعی موجود تبدیل می‌کند.

 

دلیل دیگر این تصمیم مربوط به افزایش تمرکز اتریوم پس از این تغییر اجماع است. یوسف اظهار داشت که اتریوم در حال حاضر توسط گروه کوچکی از افراد مدیریت می‌شود و در نهایت به یک شبکه مجاز تبدیل خواهد شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید