تاریخ: ۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

Sam Bankman Fried اقرار به بی‌گناهی کرد

بر خلاف دو تن از همکاران سابقش، سم بنکمن فراید، بنیانگذار FTX، نسبت به اتهامات جنایی مبنی بر اینکه آگاهانه سرمایه‌گذاران را فریب داده است، اعتراف کرد که بی‌گناه است. لوئیس کاپلان، قاضی منطقه‌ای ایالات متحده، تاریخ محاکمه را برای شروع اکتبر تعیین کرد.   کارولین الیسون و گری وانگ قبلاً به گناه خود اعتراف […]

بر خلاف دو تن از همکاران سابقش، سم بنکمن فراید، بنیانگذار FTX، نسبت به اتهامات جنایی مبنی بر اینکه آگاهانه سرمایه‌گذاران را فریب داده است، اعتراف کرد که بی‌گناه است. لوئیس کاپلان، قاضی منطقه‌ای ایالات متحده، تاریخ محاکمه را برای شروع اکتبر تعیین کرد.
 
کارولین الیسون و گری وانگ قبلاً به گناه خود اعتراف کردند
انتظار می رفت SBF اولین جلسه استماع خود را در ۳ ژانویه پس از بازداشت ماه گذشته در باهاما و تبعید متعاقب آن به ایالات متحده برگزار کند.
 

اسناد فاش شده حاکی از آن است که او در قبال اتهامات جنایی مبنی بر اینکه سرمایه‌گذاران را با انتقال وجوهی که در FTX برای اهداف شخصی خود و  آلامدا واریز می‌کنند فریب داده است، بی‌گناه است. برخی از اتهامات دیگری که او در دادگاه فدرال منهتن با آن روبرو بود شامل کلاهبرداری و توطئه پولشویی بود. SBF در واقع نسبت به همه اتهامات خود اظهار بیگناهی کرد.

 

قاضی لوئیس کاپلان تاریخ محاکمه را ۲ اکتبر تعیین کرد و گفت که ممکن است چهار هفته طول بکشد. اگر گناهکار شناخته شود، غول سابق ارزهای دیجیتال ممکن است تا ۱۱۵ سال به زندان محکوم شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید