تاریخ: ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱

SBF به مدت ۲ ماه در زندان باهاما باقی می‌ماند!

روز سه‌شنبه، مدیر عامل سابق FTX، سم بنکمن فراید (SBF)، به همراه وکیل تازه منصوب شده خود، مارک کوهن، در دادگاه حاضر شد و تیم حقوقی او از قاضی باهامایی جویان فرگوسن پرات خواست تا SBF را با وثیقه و با یک پابند آزاد کند. در میان گزارش‌های طولانی جلسه دادگاه، جوزف بنکمن و باربارا […]

روز سه‌شنبه، مدیر عامل سابق FTX، سم بنکمن فراید (SBF)، به همراه وکیل تازه منصوب شده خود، مارک کوهن، در دادگاه حاضر شد و تیم حقوقی او از قاضی باهامایی جویان فرگوسن پرات خواست تا SBF را با وثیقه و با یک پابند آزاد کند. در میان گزارش‌های طولانی جلسه دادگاه، جوزف بنکمن و باربارا فراید والدین SBF در جلسه حضور داشتند. در پایان جلسه، قاضی فرگوسن پرات درخواست SBF برای آزادی با وثیقه را رد کرد و بنکمن فراید را تا ۸ فوریه ۲۰۲۳ به زندان باهاما بازگرداند.
 
تور رسانه‌ای Bankman-Fried به پایان می‌رسد
در هفته اول نوامبر، یکی از بنیانگذاران FTX Sam Bankman Fried (SBF) جامعه کریپتو را شکه کرد. همه چیز از زمانی شروع شد که Coindesk افشاگری درباره شرکت تجاری SBF Alameda Research و موجودی عظیم توکن‌های FTT که این شرکت در اختیار داشت، منتشر کرد. پس از این گزارش، FTX و Alameda در کانون توجه قرار گرفتند و Changpeng Zhao (CZ) مدیرعامل بایننس فاش کرد که صرافی او تمام توکن‌های FTT خود را خواهد فروخت.
 

این دو رویداد به گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر ورشکستگی FTX و Alameda دامن زد و در ۸ نوامبر ۲۰۲۲، بایننس اعلام کرد که FTX را پس از بررسی‌های لازم در امور مالی شرکت خریداری خواهد کرد. با این حال، معامله هرگز به نتیجه نرسید و در ساعت ۴:۰۰ بعد از ظهر (ET) در ۹ نوامبر ۲۰۲۲، بزرگترین صرافی دارایی‌های دیجیتال جهان از نظر حجم تجارت اعلام کرد که از خرید FTX عقب نشینی می‌کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید