تاریخ: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹

SBF متهم به کلاهبرداری در مورد سقوط FTX شد

بر اساس بیانیه‌ای که در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲ منتشر شد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بنیانگذار FTX، سم بنکمن فراید (SBF) را به کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران متهم کرد. گری گنسلر، رئیس SEC توضیح داد که تنظیم‌کننده مالی ایالات متحده ادعا می‌کند که SBF صرافی و همه چیزش را بر اساس فریب مردم […]

بر اساس بیانیه‌ای که در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲ منتشر شد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بنیانگذار FTX، سم بنکمن فراید (SBF) را به کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران متهم کرد. گری گنسلر، رئیس SEC توضیح داد که تنظیم‌کننده مالی ایالات متحده ادعا می‌کند که SBF صرافی و همه چیزش را بر اساس فریب مردم ساخته است.
 
SEC ایالات متحده ادعا می‌کند که SBF مرتکب کلاهبرداری شده است
پس از دستگیری سم بنکمن فراید (SBF) مدیر عامل سابق FTX در باهاما، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اتهاماتی را علیه یکی از بنیانگذاران FTX فاش کرد. شکایت SEC ادعا می‌کند که Bankman Fried یک کلاهبرداری را سال‌ها برای پنهان کردن سرمایه‌گذاران FTX ترتیب داد، انتقال نامشخص وجوه مشتریان از FTX به Alameda Research. این شامل ارائه خط اعتباری تقریباً نامحدود به Alameda می‌شود که توسط مشتریان پلتفرم تأمین می‌شود.
 

بیشتر بدانید: صرافی FTX، از ارزش‌گذاری ۳۲ میلیاردی تا ورشکستگی!

 

علاوه بر SEC، در ۱۲ دسامبر ۲۰۲۲، پس از دستگیری SBF، گزارشی به تفصیل شرح داد که دفتر دادستانی ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY) و وکیل SDNY دامیان ویلیامز تأیید کرده اند که SBF متهم شده است. این گزارش خاطرنشان کرد که اتهامات SBF شامل کلاهبرداری از مردم، توطئه کلاهبرداری، کلاهبرداری اوراق بهادار، توطئه کلاهبرداری اوراق بهادار و پولشویی است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید