تاریخ: ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳

SBF می‌گوید وقتی آماده باشد شهادت خواهد داد

ماکسین واترز، نماینده کنگره، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، مودبانه از سم بنکمن فراید (SBF) مدیر عامل سابق FTX خواسته است تا در جلسه استماع کنگره درباره سقوط صرافی ارزهای دیجیتال خود شرکت کند. بنکمن فراید می‌گوید زمانی که یادگیری و بررسی آنچه اتفاق افتاده را به پایان رساند شهادت خواهد داد.   بنکمن […]

ماکسین واترز، نماینده کنگره، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، مودبانه از سم بنکمن فراید (SBF) مدیر عامل سابق FTX خواسته است تا در جلسه استماع کنگره درباره سقوط صرافی ارزهای دیجیتال خود شرکت کند. بنکمن فراید می‌گوید زمانی که یادگیری و بررسی آنچه اتفاق افتاده را به پایان رساند شهادت خواهد داد.
 
بنکمن فراید (SBF) به دعوت نماینده واترز پاسخ می‌دهد
کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده در ۱۳ دسامبر جلسه استماع کنگره در مورد سقوط صرافی رمزارز FTX را برگزار خواهد کرد. SBF برای حضور در جلسه استماع دعوت شد. با این حال، واترز به جای صدور احضاریه برای شهادت او، جمعه مودبانه از او در توییتر درخواست کرد.
 

ما قدردانی می‌کنیم که در بحث‌های خود در مورد آنچه در FTX رخ داد صادقانه صحبت کردید. تمایل شما برای صحبت با مردم به مشتریان، سرمایه‌گذاران و سایر شرکت‌ها کمک خواهد کرد. برای این منظور، ما از مشارکت شما در جلسه استماع خود در روز سیزدهم استقبال می‌کنیم.

 

بیشتر بدانید: سم بنکمن فراید کیست؟

 
بنکمن فراید در توییتر به واترز پاسخ داد:
پس از پایان یافتن یادگیری و بررسی آنچه اتفاق افتاده است، احساس می‌کنم وظیفه من است که در کمیته حاضر شوم و توضیح دهم. من مطمئن نیستم که تا ۱۳ این اتفاق بیفتد. اما وقتی شد، شهادت خواهم داد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید