تاریخ: ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶

SEC صرافی‌های کریپتویی را تحت نظر دارد

به گفته پاول مونتر، سرپرست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، حسابدار ارشد آژانس، تنظیم کننده ایالات متحده با دقت بیشتری بر اثبات ذخایر (POR) نظارت می‌کند. مونتر در ۲۲ دسامبر به وال استریت ژورنال (WSJ) توضیح داد ما به سرمایه‌گذاران هشدار می‌دهیم که نسبت به برخی از ادعاهایی که توسط شرکت‌های کریپتویی مطرح […]

به گفته پاول مونتر، سرپرست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، حسابدار ارشد آژانس، تنظیم کننده ایالات متحده با دقت بیشتری بر اثبات ذخایر (POR) نظارت می‌کند. مونتر در ۲۲ دسامبر به وال استریت ژورنال (WSJ) توضیح داد ما به سرمایه‌گذاران هشدار می‌دهیم که نسبت به برخی از ادعاهایی که توسط شرکت‌های کریپتویی مطرح می‌شود بسیار محتاط باشند.
 
مقام SEC به سرمایه‌گذاران هشدار می‌دهد که باید در مورد ممیزی‌های اثبات ذخیره و ادعاهای صرافی‌های کریپتویی مراقب باشند
رگولاتورهای ایالات متحده و به طور خاص کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، این روزها پس از فروپاشی FTX، با دقت بیشتری به اثبات ذخایر (POR) نگاه می‌کنند. در صحبت با WSJ در روز پنجشنبه، سرپرست حسابدار ارشد SEC، به نام Paul Munter، توضیح داد که سرمایه‌گذاران نباید اعتماد زیادی به حسابرسی و ادعاهای POR داشته باشند. در گزارش WSJ به تفصیل، SEC نگران است که سرمایه‌گذاران ممکن است از گزارش‌های شرکت‌ها احساس اطمینان نادرستی دریافت کنند.
 
مونتر توضیح داد:
ما به سرمایه‌گذاران هشدار می‌دهیم که نسبت به برخی از ادعاهایی که توسط شرکت‌های رمزارز مطرح می‌شود بسیار محتاط باشند.
 
حسابدار SEC تأکید کرد:
سرمایه‌گذاران نباید صرفاً به این واقعیت که یک شرکت می‌گوید از یک مؤسسه حسابرسی مدرکی برای ذخایر دارد، اطمینان زیادی داشته باشند.
 
مونتر افزود:
یک حسابرسی POR اطلاعات کافی برای سرمایه‌گذار نیست تا ارزیابی کند که آیا شرکت دارایی کافی برای پوشش بدهی‌های خود دارد یا خیر.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید