تاریخ: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰

Terawulf ده میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری می‌کند

روز دوشنبه ۱۲ دسامبر ۲۰۲۲، شرکت استخراج بیت کوین Terawulf مستقر در مریلند اعلام کرد که این شرکت ۱۰ میلیون دلار سرمایه برای پرداخت بدهی‌هایش جمع‌آوری کرده است. این شرکت همچنین گفت که یک قرارداد با Bitmain بسته است که به ظرفیت کل ماینینگ این شرکت امکان می‌دهد تا ۱۶۰ مگاوات ظرفیت استخراج Terawulf را […]

روز دوشنبه ۱۲ دسامبر ۲۰۲۲، شرکت استخراج بیت کوین Terawulf مستقر در مریلند اعلام کرد که این شرکت ۱۰ میلیون دلار سرمایه برای پرداخت بدهی‌هایش جمع‌آوری کرده است. این شرکت همچنین گفت که یک قرارداد با Bitmain بسته است که به ظرفیت کل ماینینگ این شرکت امکان می‌دهد تا ۱۶۰ مگاوات ظرفیت استخراج Terawulf را به طور کامل گسترش دهد.
 
Terawulf ده میلیون دلار سرمایه جدید جمع‌آوری می‌کند
ماینرهای بیت کوین امسال با مشکل زیادی مواجه بوده اند، زیرا قیمت بیت کوین (BTC) سود هر شرکت کننده ماینینگ در سراسر جهان را کاهش داده است. در ۱۲ دسامبر، شرکت سهامی عام Terawulf Inc فاش کرد که این شرکت موفق شده است ۱۰ میلیون دلار سرمایه برای بازپرداخت بدهی‌ها جمع‌آوری کند.
 
 در جزئیات بیانیه مطبوعاتی Terawulf آمده است:
شرکت در نظر دارد از مجموع درآمد خالص برای بازپرداخت پیش‌پرداخت با یورک‌ویل استفاده کند و همزمان اخطاری به یورک‌ویل برای خاتمه دادن به SEPA که در ۲ ژوئن ۲۰۲۲ منعقد شده بود و برای سایر اهداف کلی شرکتی صادر کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید