تاریخ: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

UOKiK پرونده‌ای را علیه صرافی کانگا باز می‌کند

نهادی که تضمین می‌کند حقوق مصرف‌کننده در لهستان رعایت می‌شود (UOKiK)، علیه یک صرافی ارز دیجیتال که به دروغ ادعا می‌کند لهستانی است، اقدام کرده است. پلتفرم معاملاتی همچنین مشتریان را گمراه کرد که با تایید نظارتی مقامات مالی در کشور فعالیت می‌کند.   صرافی مستقر در بلیز جریمه سنگینی را در لهستان به دلیل […]

نهادی که تضمین می‌کند حقوق مصرف‌کننده در لهستان رعایت می‌شود (UOKiK)، علیه یک صرافی ارز دیجیتال که به دروغ ادعا می‌کند لهستانی است، اقدام کرده است. پلتفرم معاملاتی همچنین مشتریان را گمراه کرد که با تایید نظارتی مقامات مالی در کشور فعالیت می‌کند.
 
صرافی مستقر در بلیز جریمه سنگینی را در لهستان به دلیل فریب معامله‌گران ارزهای دیجیتال به جان می‌خرد
دفتر رقابت و حمایت از مصرف کننده لهستان (UOKiK) علیه Good Solution Investments Ltd، اپراتور صرافی کانگا، اتهاماتی را اعمال می‌کند. به گفته این آژانس، پلتفرم معاملات کریپتو ادعا می‌کند که مدل تجاری آن توسط سازمان نظارت مالی لهستان (KNF) تایید شده است.
 

صرافی کانگا هرگز تأییدیه‌ای را که به آن اشاره می‌کند دریافت نکرده است. علاوه بر این، فعالیت‌های آن تحت نظارت یا ارزیابی توسط KNF نیست. توماس کرستنی، رئیس UOKiK در بیانیه‌ای توضیح داد که ارائه چنین اطلاعاتی می‌تواند مصرف‌کنندگان را در مورد قانونی بودن و ایمنی عملیات انجام شده گمراه کند.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در لهستان

 

این دفتر خاطرنشان کرد که بازار کریپتو در لهستان به طور خاص تنظیم نمی‌شود زیرا بخشی از بازار مالی در نظر گرفته نمی‌شود. تاکنون، KNF تنها هشداری که در مورد خطرات مرتبط با کسب و تجارت دارایی‌های کریپتویی منتشر کرده است، این است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید