تاریخ: ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۱
1

Visa بیشتر از قبل به کریپتو رو می‌آورد

Visa، شرکت خدمات مالی که مقر آن در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا است، یک پست منتشر کرد که در مورد استفاده از اتریوم و راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دو (L2) Starknet صحبت می‌کند تا افراد دارای کیف پول‌های خودسرپرست بتوانند صورت حساب‌های خود را پرداخت کنند. پست اشاره می‌کند که اگرچه اتریوم از انتزاع حساب یا حساب‌های قابل […]

Visa، شرکت خدمات مالی که مقر آن در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا است، یک پست منتشر کرد که در مورد استفاده از اتریوم و راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دو (L2) Starknet صحبت می‌کند تا افراد دارای کیف پول‌های خودسرپرست بتوانند صورت حساب‌های خود را پرداخت کنند. پست اشاره می‌کند که اگرچه اتریوم از انتزاع حساب یا حساب‌های قابل واگذاری پشتیبانی نمی‌کند، شرکت خدمات مالی یک راه‌حل حساب‌های قابل واگذاری را در Starknet، شبکه بلاکچین L2 پیاده‌سازی کرده است.
 
ویزا انتزاع حساب را با استفاده از راه‌حل L2 Ethereum Scaling Solution توسعه می‌دهد
در ۱۹ دسامبر ۲۰۲۲، وبلاگ Visa’s Crypto Thought Leadership پستی را منتشر کرد که توسط اندرو بیمز، کاترین گو، سرینی راگورامان، محسن مینایی و رنجیت کومارسان نوشته شده بود. خلاصه موضوع ویزا درباره پرداخت‌های خودکار برای کیف‌پول‌های خودسرپرست است و ویزا نشان می‌دهد که می‌توان از اتریوم برای اجرای پرداخت‌های خودکار از راه‌حل کیف پول خودسرپرستی استفاده کرد. با این حال، این مفهوم از انتزاع حساب استفاده می‌کند، ویژگی که توسعه‌دهندگان هسته اتریوم در حال حاضر در مورد آن بحث می‌کنند.
 
جزئیات پست ویزا می‌افزاید:
انتزاع حساب (AA) پیشنهادی است که تلاش می‌کند حساب‌های کاربری و قراردادهای هوشمند را تنها در یک نوع حساب اتریوم با ایجاد عملکرد حساب‌های کاربری مانند قراردادهای هوشمند ترکیب کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید