تاریخ: ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱

Webassembly استعدادهای زیادی را به Web3 می‌کشد

اتریوم تقریباً برای شروع انقلاب Web3 پس از اینکه مفهوم قراردادهای هوشمند را زنده کرد، اعتبار دارد. با این حال، برخی از جامعه Web3، مانند سوتا واتانابه شبکه Astar، معتقدند که این پروتکل نمی‌تواند آینده نوآورانه بلاکچین را به تنهایی بسازد. علاوه بر این، برخی از منتقدان به مانع زبانی اشاره می‌کنند که آن‌ها استدلال […]

اتریوم تقریباً برای شروع انقلاب Web3 پس از اینکه مفهوم قراردادهای هوشمند را زنده کرد، اعتبار دارد. با این حال، برخی از جامعه Web3، مانند سوتا واتانابه شبکه Astar، معتقدند که این پروتکل نمی‌تواند آینده نوآورانه بلاکچین را به تنهایی بسازد. علاوه بر این، برخی از منتقدان به مانع زبانی اشاره می‌کنند که آن‌ها استدلال می‌کنند که ماشین مجازی اتریوم (EVM) را به مکانی کمتر ایده‌آل برای ساخت تبدیل می‌کند.
 
قراردادهای هوشمند Webassembly، پذیرش Web3 را تسریع خواهد کرد
این و سایر محدودیت‌های EVM است که منجر به ایجاد جایگزینی به نام Webassembly (WASM) شد. گفته می‌شود که این جایگزین یک ماشین مجازی انتخابی برای توسعه‌دهندگان، مهندسان و دانشگاهیان است که از EVM ناامید هستند.
 

بیشتر بدانید: Web3 چیست؟

 

طبق گفته Watanabe، برای توسعه‌دهندگان Web2 که می‌خواهند به Web3 مهاجرت کنند، WASM یک انتخاب منطقی به نظر می‌رسد زیرا از طیف گسترده‌ای از زبان‌ها با عملکرد بالایی پشتیبانی می‌کند.

برچسب هاوب ۳

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید