تاریخ: ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

WonderFi با Coinsquare ادغام می‌شود

WonderFi Technologies، یک شرکت فناوری که دسترسی به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را فراهم می‌کند، گزارش شده است که در حال بررسی قرارداد ادغام با پلتفرم معاملاتی Coinsquare است. هدف ایجاد بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در کانادا خواهد بود. ادغام احتمالی بین WonderFi و Coinsquare منجر به ایجاد یک صرافی کریپتویی با بیش از ۱ […]

WonderFi Technologies، یک شرکت فناوری که دسترسی به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را فراهم می‌کند، گزارش شده است که در حال بررسی قرارداد ادغام با پلتفرم معاملاتی Coinsquare است. هدف ایجاد بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در کانادا خواهد بود. ادغام احتمالی بین WonderFi و Coinsquare منجر به ایجاد یک صرافی کریپتویی با بیش از ۱ میلیون مشتری خواهد شد.
 
معامله‌ای بزرگ در ارزهای دیجیتال
همانطور که بلومبرگ گزارش داده است، دو طرف در حال مذاکره پیشرفته برای ادغام بوده اند.
 
با این حال، WonderFi اظهار نظر بیشتری نکرد و اضافه کرد که این بحث‌ها نمی‌تواند همکاری را تضمین کند:
این گفتگوها ماهیت ابتدایی دارند و ادامه دارند و نمی‌توان اطمینان داد که توافقی حاصل خواهد شد، یا شرایط یک معامله توافق خواهد شد، یا معامله‌ای تکمیل خواهد شد.
 

این شرکت قصد ندارد اظهار نظر بیشتری کند مگر اینکه توافقی منعقد شود و معامله‌ای برای اعلام وجود داشته باشد.

 

با فرض اینکه این دو سازمان ادغام شوند، می‌توانند بزرگترین پلتفرم ارز دیجیتال کانادا را راه‌اندازی کنند. مکان معاملاتی بالقوه بیش از ۱.۱۵ میلیون مشتری خواهد داشت زیرا WonderFi حدود ۶۵۰,۰۰۰ کاربر دارد و Coinsquare حدودا ۵۰۰,۰۰۰ کاربر دارد.

 

شرایط دقیق این معامله همچنان نامشخص است. با این وجود، یک سناریو نشان می‌دهد که سهامداران Coinsquare اکثریت سهام را در سازمان ترکیبی به دست می‌آورند و کرسی‌های بیشتری را در هیئت مدیره کنترل می‌کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید